Bieke Crols
Directie
Tel.: 014 44 54 70
b.crols@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Michel Sollie
Directie
Tel.: 014 44 54 70
michel.sollie@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Frederik Van Santvoort
Handelsafgevaardigde
Tel.: 014 44 54 82
f.vansantvoort@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Geert Ceulemans
Directeur verkoop
Tel.: 014 44 54 71
geert.ceulemans@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Jeroen Drossaert
Handelsafgevaardigde
Tel.: 014 44 54 73
j.drossaert@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Jan Smets
Handelsafgevaardigde
Tel.: 014 44 54 87
j.smets@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Filip Schulpen
Handelsafgevaardigde
Tel.: 014 44 54 86
f.schulpen@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Dave Wijnants
Handelsafgevaardigde
Tel.: 014 44 54 76
d.wijnants@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Annik Adriaenssen
Algemeen
Tel.: 014 44 54 70
receptie@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Tweedehands personenwagens
Suzy Kennis
Algemeen
Tel.: 014 44 54 70
receptie@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Tweedehands personenwagens
Marc Van Rooy
Administratie verkoop
Tel.: 014 44 54 84
marc.vanrooy@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Tweedehands personenwagens
Jacques De Ridder
Receptie onderhoud & facturatie
Tel.: 014 44 54 70
j.deridder@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Christine Desender
Receptie afspraak
Tel.: 014 44 54 70
facturatie@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Marc Jacobs
Naverkoop
Tel.: 014 44 54 85
werkplaats@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service personenwagens
Christophe Liekens
Naverkoop
Tel.: 014 44 54 70
werkplaats@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens
Carlo Marchand
Receptie onderhoud & facturatie
Tel.: 014 44 54 79
Carlo.Marchand@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Nick Wouters
Receptie carrosserie
Tel.: 014 44 54 72
carrosserie@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Jean-Pierre Antonis
Magazijn
Tel.: 014 44 54 77
magazijn@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Steven Cremers
Magazijn
Tel.: 014 44 54 77
magazijn@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Mike Luyten
Magazijn
Tel.: 014 44 54 77
magazijn@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Peter Breugelmans
Boekhouding
Tel.: 014 44 54 89
accounting@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Tweedehands personenwagens
Elin Van Gestel
Boekhouding
Tel.: 014 44 54 75
boekhouding@cac.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe personenwagens, Tweedehands personenwagens